نقاشی ساختمانی قلعه بابک

نقاشی ساختمان باران

نقاشی ساختمانی قلعه بابک

نقاشی ساختمانی قلعه بابک-روانشناسی رنگ‌های مختلف, اجرا مولتی کالر, اجرای اکرولیک, قیمت رنگ روغنی, یه رنگ خوب, نقاشی ساختمان شهریار در شهریار, نقاشی ساختمان شهریار در اکبر آباد, نقاشی ساختمان شهریار در رباط کریم, نقاشی ساختمان شهریاری در شهریار, نقاشی ساختمان شهریار در چهار راه مخابرات,رنگ ساختمان باران-

رنگ خانه باران

 

رنگ کردن خانه , رنگ کردن ساختمان , رنگ کردن مسکن , رنگ کردن آپارتمان , رنگ کردن دیوار , رنگ کردن سقف , رنگ کردن اتاق , رنگ کردن اتاق خواب , رنگ کردن منزل , رنگ کردن مغازه , رنگ کردن اتاق کودک , رنگ کردن دفتر کار , رنگ کردن مسکن مهر , رنگ

 نقاشی ساختمانی قلعه بابک

فيروزه اي رنگ سال ۲۰۱۰

 نقاشی ساختمانی قلعه بابک

پنتون چيست و چه کار مي کند؟

شرکت پنتون(Pantone) که مرکز اصلي آن در نيوجرسي واقع شده است، منبع و ماخذ معتبر مشهور جهاني در زمينه رنگ است. بيش از ۴۰ سال است که پنتون با محصولات، خدمات و تکنولوژي پيشرو خود الهام بخش متخصصين طراحي در شناسايي رنگها و ايجاد خلاقيت است.

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

در سال ۱۹۶۳ لورنس هربرت(Lawrence Herbert) موسس شرکت پنتون ، يک سيستم ابتکاري براي تشخيص، تطبيق و ارتباط رنگها ايجاد کرد تا مشکلات مربوط به ايجاد رنگ دقيق و مناسب براي گروه هنرهاي زيبا را حل کند. نظر او درباره اينکه هر شخصي طيف رنگي را به شکلي متفاوت مي بيند و تفسير مي کند، باعث ايجاد سيستم تطبيق پنتون(PANTONE MATCHING SYSTEM)، کتابي از رنگهاي استاندار شد.

 نقاشی ساختمانی قلعه بابک

پنتون سيستم تطبيق رنگ خود را به ساير صنايع حساس به رنگ مانند تکنولوژي ديجيتال، فشن، مصنوعات، معماري و نقاشي بسط و گسترش داده است. امروزه پنتوندر سرتاسر دنيا به عنوان زبان استاندارد تعيين رنگ شناخته شده است.

نقاش ساختمان

نقاش ساختمان

سيستم تطبيق پنتون يک مرجع بين المللي نهايي و قطعي براي انتخاب، تعيين، تطبيق، تنظيم و کنترل رنگها است.

پنتون و فشن

نقاشی ساختمانی قلعه بابک

نقاشی ساختمان باران

نقاشی ساختمان باران

سيستم رنگ خانگي و فشن پنتون، يک ابزار اساسي و حياتي براي طراحان لباس، لوازم منزل و طراحي داخلي، در زمينه انتخاب و تشخيص رنگ به کار گرفته براي ايجاد بافتها و فشن است. اين سيستم شامل ۱۹۲۵ رنگ است.

 نقاشی ساختمانی قلعه بابک

پنتون در هر دوره ي ۶ ماهه رنگ فصل را براي کاربردهاي گوناگون فشن از قبيل لباس مردانه، لباس زنانه، لباس ورزشي، لوازم آرايشي ارائه مي کند، همچنين پنتون از سال ۲۰۰۰ هر سال رنگي را به عنوان مد اصلي انتخاب و اعلام مي کند.

فيروزه اي رنگ سال ۲۰۱۰:

 نقاشی ساختمانی قلعه بابک

نقاشی ساختمان در تهران

نقاشی ساختمان در تهران

شرکت پنتون رنگ مد سال ۲۰۱۰ را فيروزه اي  اعلام کرد.

مدير عامل شرکت پنتون درباره اين رنگ گفت:” فيروزه‌اي رنگ‌ محبت و شفا، ايمان و حقيقت است و با الهام از رنگ آب و آسمان، نشاط آور و آرامش بخش است و در جهان امروز براي فرار از مشکلات روزمره رنگي بسيار اميدوارکننده است”.

سنگ فيروزه نيز در فرهنگ‌هاي مختلف جايگاه ويژه‌اي دارد. بسياري فيروزه را سنگ حامي مي‌دانند و به عنوان يک سنگ خوش يمن به گردن مي آويزند و آن را ضد افسردگي و شادي بخش مي‌دانند.

 نقاشی ساختمانی قلعه بابک

پس از همين حالا دست به کار شويد و اين رنگ زيبا را که ترکيبي از آبي و سبز است و در فرهنگ ايراني يکي از رنگ‌هاي محبوب است را بکارگيريد.

 نقاشی ساختمانی قلعه بابک

نقاشي ساختمان با مواد درجه يک با قيمت مناسب چک کارمندي-با عضويت در اتحاديه نقاشان تهران(نقاشی ساختمان شهریار-نقاش ساختمانی در شهریار-مولتی کالر در شهریار

نقاشی ساختمانی در کرج-نقاش باشی در کرج

 

نقاشی ساختمان باران

نقاشی روغنی پلاستیک بلکا و مولتی کالر با بهترین کیفیت و بهترین قیمت

عضویت در اتحادیه نقاشی ساختمان

عقد قرارداد طبق سر فصل های اتحادیه نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان باران آماده عقد قرارداد با شرکت ها و اردارات و بیمارستان ها می باشدبرچسب ها