انواع رنگ آمیزی ساختمان

نقاشی ساختمان باران

انواع رنگ آمیزی ساختمان

انواع رنگ آمیزی ساختمان-پرژه نقاشی ساختمان شهریار,پروژه نقاشی ساختمان شهریار,رنگ در ساختمان شهریار,رنگ در ساختمان شهریاری,رنگ در نقاشی ساختمان شهریار,نقاشی ساختمون,
نقاشی ساختمان شهریارها,رنگ نمه,رنگ نما,نقاشیساختمان شهریار,نقاشی ساختمان شهریار در تهران,
نقاشی ساختمان شهریار,

انواع رنگ آمیزی ساختمان
نقاشی ساختمان,رنگ آمیزی ساختمان,رنگ کاری ساختمان,رنگ روغنی ساختمان,رنگ روغن ساختمان,انواع رنگ آمیزی ساختمان,آموزش رنگ آمیزی ساختمان

 

مولتی کالر_اجرای مولتی کالر

نقاشی ساختمان (اجرای مولتی کالر) با مدیریت جدید در شهریار

 

 

 

برای ارسال کاتالوگ های رایگان مولتی کالر و مشاوره بازدید باما تماس بگیرید.

گروه نقاشی ساختمان در شهریار ارائه دهنده انواع نقاشی ساختمان با رنگ امیزی مولتی کالر همراه با نقاشان کار بلد و ماهر همینطور نقاشی منزل و خانه با هر طرحی و رنگی که شما عزیزان بخواهید این امکان را برای شما فراهم میکند تا شما این مطالب ها و مقالات را بخوانید و از ان ها بهره مند شوید تا بتوانید به راحتی تصمیم بگیرید و با انتخاب بهترین رنگ ها منزلتان را رنگ امیزی کنید.

نقاشی ساختمان باران

نقاشی ساختمان باران

 

برای اطلاع بیشتر درباره رنگ امیزی مولتی کالر ساختمان و خانه همچنین اطلاع از قیمت های مولتی کالر با ما تماس بگیرید تا جایی که امکان پذیر باشد شما را راهنمایی خواهیم کرد.

 

در صفحات مولتی کالر به گزینه هایی از قبیل چگونگی رنگ امیزی مولتی کالر و خصوصیات مولتی کالر وبا رنگ امیزی منزل خود توسط رنگ مولتی کالر اشنا خواهید شد درباره سطح زیرین که چگونه باید اماده باشد روش اجرای رنگ مولتی کالر کاربرد مواد مصرفی رنگ مولتی کالر و کاتالوگ ها قیمت ان و….. توضیح داده میشود.

 

نقاشی ساختمان باران

نقاشی ساختمان باران

______________________________******************************************___________________________________

 

 

شما در مقالات زیر با انتخاب رنگ مولتی کالر و ویژگی های رنگ مولتی کالر و مزایا ی ان و معایب ان در نقاشی ساختمان اشنا میشوید.

*

*

*

*

*

*

*

(معرفی رنگ مولتی کالر)

معمولا این رنگ با کمک رنگ روغنی تهیه شده و دارای شاخه های ریز مانند پتینه(ذره های بسیار کوچک در چند رنگ مختلف) میباشد و مشخصاتی مانند رنگ روغنی دارد.

رنگ مولتی کالر رنگ جدیدی است که دو یا چند رنگ اسپری میشود  و از نظر بهداشتی رنگ بسیار سالمی است زیرا قدرت تنفس را دارد و اگر به خوبی و اصولی اجرا شود بسیار مقاوم و با دوام تر میشود.

رنگ های مولتی کالر مدرن و دکوراتیو میباشند و در طرح های مختلف و متنوع که مخلوطی از چند رنگ در کنار هم یکدیگر که سطح را به جلوه ای بسیار زیبا و دلنشین و محل کار بوجود می اورد رنگ مولتی کالر در دو نوع میباشد مولتی کالر muhticolor و مولتی کالر multispect . در سال های گذشته رنگ مولتی کالر در کارخانه های رنگ امیزی داخل کشور به عرضه رسیده که با پیشواز بسیار قابل توجهی برخورد شده است رنگ های مولتی کالر باید توسط پمپ های مخصوص رنگ امیزی مولتی کالر انجام شود به دلیل گرانی پمپ گاهی کمتر از این رنگ استفاده میشود رنگ های مولتی کالر شامل لایه هایی هستند که توسط پمپ های معمولی این لایه ها به خوبی پاشش نمیشوند و از کیفیت ان ها کاسته و کم میشود.

رنگ مولتی کالر با رولر و غلطک و قلم های رنگ امیزی قابلیت اجرایی دارند و بیشتر برای مصرف های بیرونی ساختمان ها و خانه ها استفاده میشوند که در ایران تولید نشده است. شرکت های عرضه کننده رنگ های مولتی کالر (مولتی کالر اطلس و مولتی کالر پارس و مولتی کالر پارسه و مولتی کالر اریا ) ویژگی های این رنگ را بدین گونه توضیح

میدهند.

*

*

*

*

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

*

*

*

( انتخاب رنگ های مولتی کالر)

انتخاب این نوع رنگ بستگی به علایق افراد دارد که با کمک کاتالوگ صورت میگیرد هر رنگی کد مخصوص خود را دارد که با کمک ان کد رنگ مورد نظر را سفارش میدهیم.

برای دیدن هر گونه کاتالوگ مولتی کالر و یا عکس ان با ما تماس بگیرید با ارسال رایگان کاتالوگ ها درب خانه شما تا از هر طرحی که خوشتان می اید را برای شما رنگ امیزی خواهند کرد.

*

*

*

*

*

*

*

(مزایا و معایب رنگ مولتی کالر)

رنگ های مولتی کالر نوع بخصوصی از رنگ های دکوراتیو بشمار می اید که با بهره گیری از فوت و فن های مدرن و نظارت بر کیفیت و۱۰۰%مطابق با نشانه های استاندارد bsعرضه میشود.

 

نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان

قابلیت شستشو را دارد و در مقابل گرد و خاک مقاوم بوده

 

دارای رنگ استاتیک بوده گردو غبار را جذب نمیکند بعد از گذشت زمان اثری از اطراف قاب های بر روی دیوار نخواهد ماند.

 

حرارت شوفاژ و دوده تاثیر بسیار کمی بر روی دیوار باقی میماند.

 

فاقد هرگونه موادسرب و همه مواد الکیدی مضر بوده بی بو میباشد بطوری که بعداز پاشیده شدن رنگ بر روی سطح در کوتاه ترین زمان اثری از بو نمیماند

 

توسط اسپری و پیستوله انجام میشود

 

در هنگام اجرای رنگ امیزی نیازی به رقیق کردن ندارد

 

ضخامت ان در صورت اجرا در حدود ۴٫۵ متر مربع به ازای هر لیتر میباشد.

 

بسیار زیبا و دارای دانه هایی از ترکیب رنگ ها

 

در زمان ۲ ساعت بطور سطحی خشک میشود اما در ۲۴ساعت بطور کامل سطح خشک میشود

 

 

قابلیت اجرا بر روی تمام سطوح ها از قبیل (گچ و اهن و چوب)

 

قابلیت پوشش دهی و چسبندگی عالی این امکان را فراهم میسازد که در مکان های مسکونی و لوازم خانه مانند تخت ها و کابینت ها و……)

مکان های پر تردد(بیمارستان ها و مدارس ها ودانشگاه هاو پارکینگ ها و مطب ها و موزه ها و هتل ها و سینما ها…..)

*

*

*

*

*

*

*

خصوصیات رنگ مولتی کالر

 

مقاوم در برابر جذب گرد و خاک

 

ضد باکتری بودن

 

با ضخامت کم و بافت سطح رنگی بر روی فیلم کمتر از یک میلی متر

 

قابل ترمیم به راحتی

 

بدون بو به علت فاقد استفاده از مواد حلال و الی و…

 

اجرای سریع اسان در کوتاه ترین زمان

 

 

 

کاری با کیفیت عالی توسط نقاشان ماهر ما

نقاشی ساختمان باران

نقاشی روغنی پلاستیک بلکا و مولتی کالر با بهترین کیفیت و بهترین قیمت

عضویت در اتحادیه نقاشی ساختمان

عقد قرارداد طبق سر فصل های اتحادیه نقاشی ساختمان

نقاشی ساختمان باران آماده عقد قرارداد با شرکت ها و اردارات و بیمارستان ها می باشدبرچسب ها